Kurumsal Sunteks
Ürünlerimiz
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Belgelerimiz
Çevreci Sunteks
Teknolojik Sunteks
Bize Ulaşın
INTRO

 

 

 

Şirket Profili

Sunteks Plastik ve Ambalaj San. İml. Tic. Ltd. Şti., 1985 yılında, Suat Hisarcıklılar tarafından, Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

İki ayrı merkezde üretimini gerçekleştiren SUNTEKS toplam 5000 m2’ lik bir alan üzerinde 30 çalışanı ve günde 6 tonluk üretim hacmiyle plastik ve ambalaj sanayinin çeşitli kollarında faaliyet göstermektedir.

Alçak ve yüksek yoğunluklu polietilenden yüksek teknolojiyle baskı yapan SUNTEKS, çok çeşitli üretim bantlarıyla poşet, torba ve naylon üretimini gerçekleştirmektir.

Tüm çalışmalarında, Müşteriye, Personele, Alt ve Yan Sanayiye, doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde olan SUNTEKS, faaliyetlerinde, müşteri memnuniyetini çağdaş çevre bilinciyle ön planda tutmaktadır.

Kurumsallaşmış veya başka bir deyimle, faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak, kârı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak temel ilkelerimizdendir.

Yukarı

Üretim

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler;

Market ve hipermarketlere baskılı baskısız poşet, mağazalara özel baskılı torba-poşet, çöp poşetleri baskılı ve baskısız, torf torbaları, fide torbaları, her türlü ikaz şeritleri, galoş için ince naylon, shring naylonları baskılı ve baskısız, baskısız pazar ve market poşeti, rulo perforeli sebze meyve poşeti, rulo blok şarküteri poşeti, yumuşak saplı ve takviyeli mağaza poşeti, buzdolabı poşeti, ağır hizmet torbaları, bakliyat ambalajları, temizlik maddelerinin ambalajları, ambalaj torbaları ve özel imalat üretimlerini gerçekleştiren SUNTEKS, müşterilerine ürün ve hizmet olarak en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Yukarı

Müşteri odaklı üretim…

Her türlü yeniliğe açık olan SUNTEKS, gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlamakta, ürünlerinde müşteri istek ve önerilerini esas tutarak almakta ve bu stratejisini başarıyla hayata geçirmektedir.

Biliyoruz ki kalite konusunda sınır yok, işte bu yüzden yeterli kelimesini yeterli görmeyerek, daima sınırları zorlayarak çalışmaktayız. Firmamız üretmiş olduğu plastik ve ambalaj sanayisi ürünlerinin kalitesi konusunda asla taviz vermeyecektir.

Üretimindeki yüksek teknolojiyi ve kaliteli hammaddeyi bir arada bütünleştiren SUNTEKS bu sayede müşteri beklentilerine her türlü koşulda cevap verebilmektedir.

SUNTEKS olarak bizler, gerek üretim hatlarının genişletilmesi, gerekse yeni teknolojik üretim hatlarının açılmasıyla kurulu olan kapasitemizi sürekli olarak artırmaktayız.

Geçmişten gelen tecrübeyi yeni teknolojiler ile başarılı bir şekilde bir araya getirdiğimiz firmamızda yüksek standartta imalat yapmakta, ayrıca yeni teknolojiler yaratarak sektörde öncü kuruluş olma gayretindeyiz.

Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitemiz aylık 130 tondur. Firmamız 1998 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın Gıda Nizamnamesine Uygunluk Belgesi’ni almaya hak kazanmış ve bu konudaki imalatçılık başarısını göstermiştir.

Ayrıca Firmamız TSE onaylı üretim yapmakta olup, ISO Kalite Belgesi için ise başvurular tamamlanmış, çalışmalar devam etmektedir.

SUNTEKS doğaya ve çevre temizliğine sonsuz sevgisinden dolayı 1500 m2’lik kapalı bir alanda 20 kişilik personeli ile geri dönüşümlü (recyling) hammadde üretim tesisini bünyesinde barındırmaktadır. Bu hammaddelerden çöp torbaları, özel siparişler, ağır hizmet torbaları üretilmektedir.

Yukarı

Yönetim ve Personel

Eğitimli uzman personele sahip olan firmamızda, yüksek kalitede ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda üretim gerçekleştirmekteyiz.

Yönetimden üretime tüm birimlerdeki koordinasyon ile daima en iyiyi üretmeye gayret etmekteyiz.

Personelimiz, işe alındığı anda hizmet içi eğitime tabi tutulmakta, burada öğrendiklerini zamanla tecrübe ile birleştirmekte ve sonuçta en mükemmele ulaşmaktadır. Firmamızda sürekli eğitim esastır. Bu sayede bilgiler hem taze tutulmakta, hem de hızla gelişen ve değişen teknoloji anında öğrenilmektedir.

Ayrıca yapılan fuarları yönetici ve üretici kadromuzla takip ederek sektördeki değişimleri yakından takip etmekteyiz.

Yukarı

Pazarlama ve Müşteri İlişkileri

SUNTEKS bütün müşterilerini kendi yan kuruluşu olarak kabul eder. İmalatta meydana gelebilecek en küçük bir hatanın bu anlayışımıza gölge düşürmemesi için, her üretilen ürün çok sıkı bir kalite kontrolünden geçirilmektedir.


Yapılan tüm alış verişte, önce müşterilerimizin haklarını gözetip onları koruruz. Tüm yönetici personelimizle bu prensibin uygulayıcılarıyız. Müşterilerimizin bizden kaynaklanacak mağduriyetlerine asla izin vermemekteyiz. Oluşturmaya çalıştığımız bu güven ile dostlarımıza yenilerini katmaktayız. Gücümüz bu dostlarımızdan kaynaklanmaktadır.

Yukarı

Kalite Politikamız

Şunu çok iyi biliyoruz ki, kalite verimlilik demektir; son teknoloji ürünü araç-gereçlerle üretim yapmaktır.

Kalite esneklik demektir; müşteri taleplerini karşılamak değişmeyi göze almaktır. Kalite bir yatırımdır; uzun dönemde bir işi doğru olarak yapmak, hatayı sonradan düzeltmekten daha ucuzdur.

Günümüzde değişim, varolmanın ve ayakta kalabilmenin tek şartıdır. Bizlerde “değişmeyen tek şeyin değişim” olduğunun bilinciyle, sürekli kendimizi yenileyerek, gelişen teknolojiyi üretimimizin her aşamasında kullanmaya çalışmaktayız.

Kalitede sürekliliği sağlamak için; doğru, çabuk ve güvenilir hizmeti ilk defada vermeyi, her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı, Kalite Yönetim Sisteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin yapılmasını gerçekleştiren SUNTEKS, tüm ürünleriyle ilgili ayrıntılara eğilmektedir.

Yukarı

Amacımız

  • Sektörümüzdeki gelişmelere göre müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek, müşteri mutluluğunun artmasını sağlamak,
  • Doğru yerde doğru hammaddeyi kullanmak,
  • Enerjiyi ve doğal kaynakları etkin bir şekilde kullanmak,

Plastik ve ambalaj sanayinde 20 yıllık bilgi ve birikimini, tüm ürünlerine, her aşamada yansıtan firmamız, sektöründe hak ettiği saygın yerini almıştır.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, uluslararası standartlarda, çevreye ve insan sağlığına uygun ürünler üretmektir.

Şirketimiz bu sayede gerek çevreye gerekse de insan sağlığına yatırım yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Yukarı

Adres: 29. Sokak No:143-145-147    06370 Ostim/ANKARA
Tel: (0 312) 354 69 80 (6 Hat)    Fax: (0 312) 354 05 33
 
   
sunteks@sunteksplastik.com.tr